REGULAMIN – Lot paralotnią w tandemie

1. Zakupu Vouchera można dokonać bezpośrednio lub poprzez wpłatę na konto bankowe, płacąc gotówką lub kartą. Osoba dokonująca zakupu otrzymuje Voucher z imieniem i nazwiskiem osoby, dla której zakupiony został lot, a także indywidualnym numerem i datą sprzedaży. Pamiętaj, że nie można wykorzystać vouchera po upływie terminu jego ważności. Vouchera nie można wymienić na gotówkę.

2. Wszystkie Vouchery (mimo, że są imienne) są wystawione „na okaziciela”. W konsekwencji osoba, która pojawi się na miejscu realizacji usługi, będzie mogła skorzystać z Vouchera nawet jeśli to nie jej nazwisko widnieje na kuponie. W związku z tym możliwe jest przekazanie Vouchera, jeżeli osoba wpisana na kuponie z konkretnych względów sama nie może skorzystać z lotu.

3. Jeżeli klient jest niezadowolony z zakupu bądź kupił zbyt dużą liczbę Voucherów, możesz dokonać zwrotu w terminie 14 dni od dnia zakupu, o ile voucher nie został przez Ciebie wykorzystany lub spersonalizowany.

4. Po dokonaniu zakupu lub przekazaniu Vouchera zakupionego jako prezent, należy dokonać wstępnego kontaktu ze świadczącym usługę pod numerem telefonu widniejącym na kuponie. Wtedy PRALOTNIE LUBIN.PL zapisują w bazie informacje i kontaktują się już z daną osobą w celu rezerwacji terminu lotu, kiedy pogoda jest odpowiednia. W przypadku nieskontaktowania się w związku z ustaleniami dotyczącymi lotu PARALOTNIE LUBIN.PL nie kontaktują się z nabywcami.

5. Osoba umówiona na konkretny termin potwierdza swoje przybycie dzień wcześniej, w przypadku niestawienia się na startowisku w ustalony dzień i o ustalonej godzinie Voucher traci ważność, a klient jest usuwany z bazy osób czekających w kolejce.

6. Wystawiane Vouchery ważne są 12 miesięcy od daty zakupu i w tym okresie można zrealizować lot. Posiadacz Vouchera musi się skontaktować odpowiednio wcześniej, nie później jednak niż 14 dni przed upływem terminu ważności Vouchera, aby zarezerwować termin realizacji lotu.

7. Loty paralotnią uzależnione są od warunków pogodowych (brak opadów, brak wiatru), w związku z czym, nie każdy dzień w roku jest odpowiedni na wykorzystanie Vouchera. Należy także wziąć pod uwagę, że prognozy pogodowe mogą ulegać modyfikacjom i zw. na zmiany lot może zostać odwołany i przeniesiony na inny termin już na startowisku.

8. Pasażer powinien zgłosić się na lot w stroju sportowym, odpowiednim do danych warunków pogodowych i pory roku: nieprzewiewna kurtka, buty trekkingowe zabezpieczające kostkę, itp.

9. Młodzież poniżej 18 lat wyłącznie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.

10. Film z lotu realizowany jest bez dodatkowej opłaty.

11. Nagrywając film z lotu, pasażer wyraża jednocześnie zgodę na publikację filmu i zdjęć w mediach społecznościowych PARALOTNI LUBIN.PL (Facebook, Instagram, Youtube).